© Enesstudio 2021.
+7 (212) 674-25-10
© 2021 Enesstudio. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie Netlinker.pl

Dwupoziomowe mieszkanie we Wrocławiu

Learn more

Łazienka w Osiecznicy

Learn more

Dom w Sichnicach

Learn more

Projekt mieszkania we Wrocławiu

Learn more

Mieszkanie na Jagodnie

Learn more

Mieszkanie we Wrocławiu

Learn more

Z pasji do pięknych wnętrz, które zmieniają codzienność

Projektujemy wnętrza i zapewniamy kompleksowe wsparcie remontowo-wykończeniowe. Tworzymy projekty dopasowane do unikalnych potrzeb i wymagań Klientów. Łączymy estetyczny i piękny design z funkcjonalnością. Wprowadzimy w życie każdą wizję, a Ty zyskasz komfort i styl dopasowany do Ciebie.
Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

O mnie

Z pasji do pięknych wnętrz, które zmieniają codzienność
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Humanistycznej na wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyłam również Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Architektury wnętrz.

Od 2013 roku pracuję jako Architekt Wnętrz, a autorską pracownię eNeS Studio prowadzę od 2015 roku. Projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca, ale również życiowa pasja. Tworzę unikalne projekty dopasowane do potrzeb klientów oraz zgodne z aktualnymi trendami.
Pracownia EneS Studio specjalizuje się w architekturze wnętrz oraz projektowaniu mebli. Zapewniamy kompleksową realizację – od stworzenia projektu przez przygotowanie zestawień materiałów aż po organizację prac wykończeniowych. Współpracujemy z zaufanymi Partnerami, którzy gwarantują wykonanie wszystkich prac remontowych oraz projekt i produkcję mebli, a także dodatków.

Projektujemy wnętrza dla najbardziej wymagających klientów, a ich satysfakcja i zadowolenie to najcenniejsze wynagrodzenie. Naszym celem jest Twoje poczucie komfortu w zupełnie nowym albo odmienionym wnętrzu.

Działamy na terenie Wrocławia oraz całej Polski.
Learn more
House
“Zamiłowanie do piękna i estetycznych wnętrz towarzyszy mi odkąd pamiętam.”
Designer, architekt
Natalia Spójnik

Latest news

View all news

Styl Francuski

Styl francuski to przede wszystkim zawężona paleta kolorów, dominują w nim szarości, smoliste czernie, które kontrastują mocno z wszechobecnymi marmurami.

(more…)

Learn more

Styl Skandynawski

Naturalne drewno i ciepłe kolory świetnie nadają się do naszego klimatu i dobrze kompensują zimne światła i mrok panujący jesienią, Perfekcyjny do mieszkań z małą ilością światła dziennego.

Learn more

Styl Klasyczny

Styl klasyczny często jest łaczony z takimi słowami jak “elegancja”, “minimalizm”, ale czy napewno? Spróbowaliśmy stwierdzić, czy przysługuje mu rzeczywiście tak wysoko pozycja w oczach odbiorców.

Learn more