+48 510-984-902
© 2021 Enesstudio Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie Netlinker.pl

Projekt kompleksowy

Przygotujemy dla Ciebie 2-3 aranżacje funkcjonalne wnętrza wraz z uwzględnieniem niezbędnych korekt. Zapewniamy także wizualizacje projektowe pomieszczeń również z możliwością wprowadzania do 3 zmian. Wspólnie wybierzemy najlepsze materiały i produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Sporządzimy szczegółowe rysunki wykonawcze i kompletny kosztorys dla całej inwestycji. Efekt? Twoje wymarzone wnętrze.

Projekt kompleksowy obejmuje również wsparcie na etapie prac remontowo-wykończeniowych oraz urządzania wnętrza.

Projekt z nadzorem autorskim

Zapewniamy pełen nadzór autorski nad projektem. Zajmiemy się monitorowaniem i kontrolowaniem prac wykończeniowych na każdym etapie realizacji aż do kompletnego ukończenia projektu. Na bieżąco weryfikujemy prace ekipy wykończeniowej – sprawdzamy ich zgodność z projektem oraz jakość techniczną. Odpowiadamy na pytania oraz wyjaśniamy wszystkie wątpliwości ekipy i wykonawców projektu.

Jesteśmy dostępni w każdej sytuacji. Niespodziewane zdarzenie podczas remontu? Przeszkody techniczne? Wprowadzimy do projektu niezbędne poprawki i zapewnimy nadzór nad ich wprowadzeniem. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi wykonawcami. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów domów i mieszkań pod klucz.

Projekt z nadzorem autorskim gwarantuje poczucie bezpieczeństwa aż do ukończenia prac remontowo-wykończeniowych. Otrzymujesz wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy odciążą Cię z kontroli i weryfikacji jakości prac ekipy. Masz pewność, że wykonawcy wprowadzą projekt w życie i zadbają o nawet najmniejszy szczegół.

Jak działamy

Rozmowa o Twoich potrzebach

Każdy projekt zaczynamy od spotkania przy kawie lub online. Rozmawiamy na temat Twoich potrzeb, inspiracji, ulubionych kolorach czy stylach. To pierwszy etap wprowadzenia wizji w życie.

Inwentaryzacja

Sprawdzamy, jak pomieszczenia wyglądają w rzeczywistości i wykonujemy pierwsze analizy i dokładne pomiary.

Przygotowanie układów funkcjonalnych

Przedstawiamy 2-3 propozycje, które pozwolą Ci poznać projekt od strony funkcjonalnej. Tworzymy różne układy całego wnętrza. Wybierasz wariant, a następnie wykorzystujemy go w kolejnych krokach projektowania.

Opinie

Po akceptacji układu funkcjonalnego przechodzimy do wyboru produktów. Wspólnie decydujemy, które produkty i materiały sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Przygotowanie wizualizacji wnętrz

Tworzymy wizualizację, która pozwoli Ci jeszcze lepiej wyobrazić sobie pomieszczenie. Wykorzystujemy produkty i materiały wcześniej wybrane w sklepie.

Przygotowanie rysunków technicznych

Zapewniamy techniczny projekt zawierający dokumentację i plany zmian do wdrożenia m.in. układów elektryki.

Zestawienie materiałów i wyceny

Przygotowujemy ostateczne zestawienie potrzebnych materiałów oraz wyceny.

Mentoring

Potrzebujesz wsparcia wykraczającego poza przygotowanie projektu? Zapewniamy również mentoring i doradztwo związane z usługami remontowo-wykończeniowymi.